המרכז הישראלי למכירת רכב בשיטת המכרז - רח' המרכבה 47 א.ת. חולון טל: 03-5560469, פקס: 03-5580892 מרכז מכרזים
יצירת קשר רשימת מכרזים רכבים מסחריים רכבים פרטיים איך זה עובד פרופיל חברה
מועדי המכרזים

במרכז מכרזים מתקיימים מכרזים פעמיים בשבוע:
מכרז מיום א' עד ג'   תשובות ביום ד'
מכרז
מיום ד' עד ו'    תשובות ביום א'

המציע מגיש את הצעתו עג' טופס הצעה למכרז ויחתום עליו בצרוף צק פיקדון ע"ס 10% מערך הצעתו.

לחץ להורדת טופס מכרז

רכישת רכב מליסינג

קניית רכב מליסינג נחשבת כקניה בטוחה. אתה עומד מול חברה ולא מול אדם פרטי. קניית רכבים מליסינג היא עסקה משתלמת על פי רוב.
מאת תומר לוי

בחברת ליסינג תחלופת הרכבים היא גבוהה. לכן חברות ליסינג מעוניינות מאד במכירת רכב מליסינג. היות וכיום המצב בארץ הוא כזה שרב הרכבים החדשים נמכרים לחברות ליסינג ויש צורך כל הזמן בייבוא רכבים חדשים חברות ליסינג מבצעות מבצעים על מכירת רכבים מליסינג.

קניית רכבים מליסינג היא עסקה משתלמת על פי רוב. הלקוח אינו צריך להתמודד עם יבוא רכב באופן עצמאי ולדאוג למיסוי עליו, כמו כן יש לקחת בחשבון את החיסכון המשמעותי במחיר הרכב כך שרכב חדיש הינו בהישג יד ובעלות סבירה ביחס לדגם המבוקש. כמו כן ניתן לבצע קניית רכב מליסינג בתשלומים . התשלומים הינם קבועים ואינם עולים לאורך כל תקופת החוזה כפי שנקבע מראש וכך אתה יכול לתכנן את הוצאותיך בהתאם.

איך בכל זאת מעריכים את מחיר הרכב במכירת רכב מליסינג? תמיד כדאי לבצע סקר שוק. אתה יכול להיעזר במחיר מחירון לרכב (המפרט עבורך את מצב הרכב לפרטיו ), אתה יכול לקחת את הרכב להערכה אצל שמאי רכבים ואז לשקלל את כל הגורמים יחד. אם הרכב עבר תאונה ערכו יפחת. כמו כן צריך לשים לב למחיר חלקי החילוף ברכב (מה שנקרא: עמה עולים התיקונים?)

קניית רכב מליסינג נחשבת כקניה בטוחה. אתה עומד מול חברה ולא מול אדם פרטי. חברת הליסינג יכולה להפנות אותך למספר דגמים שהיא מוכרת כך שתוכל להגדיל את האפשרויות שלך במסגרת התקציב שקבעת. כמו כן חברות ליסינג מפרסמות מבצעים והטבות על מכירת רכבים מליסינג תפעולי . תמיד כדאי לעקוב ולהתעדכן.

קניית רכב מליסינג מתאימה גם למי שמעוניין ברכב חדש אבל אין לו את כל הסכום בהישג יד. תנאי קניית רכב מליסינג הם נוחים מאד. אתה משלם סכום ראשוני ואחר כך מתחייב לתקופה של מספר חודשים (מקובל היום שזה יארך בין ארבע לשש שנים ) בהתחייבות קבועה ואחר כך חברת הליסינג תדאג שהרכב יהפוך להיות רשום על שמך.

יתרון נוסף לקניית רכבים מליסינג הוא שאתה יכול לדעת בבטחה שהרכב נשמר וטופל רק במוסכים מורשים כך שכל החלקים שהוחלפו לפני שקנית הם מקוריים ובהתאם להוראות יצרן. חברת תן גז מציעה לך רכבים רבים לקניה חדשים וותיקים כך שתהנה ממגוון אפשרויות. צור קשר כעת.

www.tengas.co.il

מקור המאמר: http://www.articles.co.il

מרכז מכרזים בפייסבוק
הצטרף לרשימת תפוצה
חסכון ענק
של אלפי שקלים
אתה קובע את המחיר
שקיפות מלאה
של היסטוריית הרכב
קנייה ללא חששות
עשרות רכבים
מיד ראשונה
במגרש רכבים אחד
בלי להתרוצץ
ממקום למקום
בחיפוש אחר רכב